Nawadnianie ogrodów

Nawadnianie ogrodów

 

W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić zaprojektowany ogrodu bez uwzględnienia systemu jego nawadniania. Zainwestowanie w taką opcję w szybkim czasie zwraca się w postaci zaoszczędzonego czasu oraz pieniędzy. Dobrze zaprojektowane nawadnianie pozwoli nam cieszyć się soczystą zielenią otaczającej nas przestrzeni bez konieczności odnajdywania się w plątaninie węży ogrodowych.

Nasza firma świadczy usługi w projektowaniu, wykonaniu jak również serwisowaniu instalacji nawadniania ogrodów. Swoje projekty realizujemy przy pomocy profesjonalnych programów komputerowych.  Realizacje opieramy o podzespoły wiodących marek jak RainBird, Hunter, Toro lub Gardena. Wiedzę czerpiemy z doświadczenia, literatury oraz regularnych szkoleń wiodących producentów. Podejmujemy się wykonania prostych instalacji opartych o manualny system sterowania, jak również złożone wielosekcyjne instalacje sterowane  za pomocą zwykłego smartfona, w których można uwzględnić czujnik opadów lub monitor wilgotności gleby.

Mając na uwadze, iż na cenę końcową ma wpływ wiele zmiennych wycen dokonujemy w kilka dni po wizycie w Państwa ogrodzie.