Kosiarki automatyczne

Serwis oraz instalacja automatycznych robotów koszących

Roboty koszące

Robot koszący

Roboty koszące, czy inaczej kosiarki automatyczne,  to nic innego jak autonomiczne kosiarki, które pozwalają utrzymać trawnik w idealnej kondycji  – i to bez wysiłku!

Kosiarka automatyczna jest naszpikowana nowoczesną technologią, która wnosi komfort użytkowania i bezpieczeństwo na nowy poziom. Zastosowanie noży zamocowanych wahliwie oraz wyposażenie robotów w sensory przeszkód oraz uniesienia znacznie redukują niebezpieczeństwo. Zabawa dzieci czy zwierząt domowych w strefie pracy kosiarki automatycznej nie stanowi problemu.

Efekt świeżo skoszonego trawnika już na zawsze zostanie z Państwem. Roboty koszące codziennie dbają o „angielski” wygląd trawnika, ścinając niewielkie ilości przyrostu trawy. Dzięki regularnej pracy, nawet w okresie złej pogody, możemy zapomnieć o problemie wywożenia niezliczonej ilości worków pokosu, a trawnik zawsze będzie skoszony na idealną wysokość.

Kosiarki automatyczne są w pełni autonomiczne i pracują bez zaangażowania człowieka. Po prawidłowo przeprowadzonej konfiguracji i wyznaczeniu cyklów pracy kosiarka od razu przystępuje do pracy. Jest to wyjątkowo ekologiczne rozwiązanie w porównaniu do spalinowych kosiarek tradycyjnych, a dodatkowo cechujące się niskim zużyciem energii. Kosiarki posiadają rozbudowany interface, a także posiadają możliwość zarządzania poprzez aplikację do smartfonów.

Instalacja robota koszącego

Jako certyfikowany partner programu Husqvarna Automower Club oferujemy Państwu profesjonalną instalację na oryginalnych akcesoriach Husqvarna. Instalacje wykonane przez naszą firmą są poparte certyfikatami bezpieczeństwa.

 

Do instalacji wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, w tym maszynę do układania przewodów. Przewód ograniczający instalowany przez nas znajduje się na bezpiecznej głębokości 4-6cm, co pozwala na bezpieczne przeprowadzenie zabiegów na trawniku (jak np. wertykulacji). Instalacja wykonywana przez naszą firmę nie niszczy trawnika – już po kilku dniach po montażu robota koszącego nie widać śladu ingerencji w trawnik.

Montaż robota koszącego

 

Serwis instalacji robota koszącego

Przerwany przewód ograniczający? Żaden problem, posiadamy narzędzia pozwalające na zlokalizowanie przerwy w przewodach ograniczających oraz doprowadzających bez konieczności wyciągania przewodu. Instalacje naprawiamy dedykowanymi złączkami żelowymi, co pozwala instalacji przetrwać wiele lat.